MENU
NEHODOVÝ SERVIS - AUTOSKLA

Telefon: 608 832 939

Petr Vařejka
Zadní 182/3
568 02 Svitavy

Odkaz na mapu:

https://goo.gl/maps/RtK7czAjEX92

Nehodový servis a SkloServis

Úvod » Skloservis

Skloservis

Vyřešíme vaše problémy se skly dopravní a stavební techniky. Zařídíme pro vás výměnu, čištění, údržbu a opravy skla pro vaše vozidla. Máte-li netradiční vozidla, umíme pro vás také vyrobit skla atypických rozměrů.

Skloservis provozujeme již 17 let a díky tomu máme bohaté zkušenosti. Proto vám můžeme nabídnout vysokou kvalitu služeb, příjemné ceny a rychlé vyřízení.

Zavolejte na telefonní číslo 608 832 939, kde se dozvíte další informace a můžete si objednat skloservis pro svá vozidla.

Oprava skla

Zjistili jste, že máte poškozené čelní sklo u auta? Pokud jste se zhrozili při pomyšlení, kolik bude asi stát výměna, ještě nezoufejte. Poškození čelního skla nemusí nutně znamenat výměnu skla. Menší poškození, která vznikla například od letícího či odraženého kamínku je možné opravit metodou scelování.

Metoda scelování je relativně rychlá, takže je možné ji provádět i na počkání. Oprava skla trvá zhruba 1 hodinu. Cena za opravu skla je v porovnání s výměnou skla minimální. Proto se vždy přesvědčte, zda by nestačilo pouze sklo opravit. Ušetříte nemalou částku.

Opravujeme samozřejmě nejenom čelní skla, ale také všechna ostatní skla vašeho vozidla.

Jaká poškození lze opravit?

  • drobná kruhová poškození
  • praskliny

Nejste si jisti, zda je možné právě vaše sklo opravit? Zavolejte na telefon 608 832 939 a my vám rádi poradíme a případně se můžeme domluvit i na opravě.

Výměna skla

Poškodil vám čelní sklo letící předmět? Nebo jenom potřebujete vyměnit staré a poškrábané sklo za nové? Pokud je sklo v takovém stavu, že není možné ho opravit ani metodou scelování, je nutná výměna skla.

Provedeme výměnu jakýchkoliv skel vašeho vozidla. Výměna skla probíhá rychle a vy se nemusíte o nic starat. Zavolejte na telefonní číslo 608 832 939 a my pro vás zařídíme bezstarostnou a rychlou výměnu skla.

Výroba atypických i normálních skel

Potřebujete nové sklo do svého auta? Máte netradiční vozidlo, do kterého se nedá sklo sehnat? Všude vám nabízejí pouze skla klasických rozměrů, která jsou ale pro vaše potřeby naprosto nepoužitelná? Dál už nehledejte, my pro vaše vozidlo vyrobíme kvalitní sklo jakýchkoliv tvarů i rozměrů.

S výrobou atypických i normálních skel máme mnohaleté zkušenosti a umíme vám rychle dodat sklo přesně podle vašich požadavků. Chcete-li mít nové sklo pro své vozidlo co nejrychleji, volejte na telefonní číslo 608 832 939.

Údržba a čištění autobusových izolačních dvojskel

Zdá se vám, že špatně vidíte z vozidla? Máme pro vás řešení! Provedeme komplexní údržbu a čištění vašich skel. Po vyčištění budete přes sklo opět perfektně vidět a nebudete se muset bát, že by vám kvůli špinavému sklu unikla nějaká důležitá událost v provozu.

Zavolejte na telefonní číslo 608 832 939 a domluvte si termín čištění a údržby, který vám bude nejlépe vyhovovat.